Makaleler

Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personeli Dünya ATSEP günü kutlaması

Hava sahamızın emniyetli olarak yönetilmesi için kesintisiz olarak çalışan Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personelinin 12 Kasım dünya ATSEP gününü kutlarız.

 

Celalettin Alp Başsağlığı

Celalettin ALP BAŞSAĞLIĞI

Corona belasından güzel bir insanı daha yitirdik! Sendikamızın Adana İl Temsilcisi değerli arkadaşımız Mühendis Celalettin ALP vefat etmiştir. Ailesine, sendikamıza ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Ruhun şad olsun, ışıklar içinde uyu onurlu ve güzel insan.

 

Orhan Yıldırım'a Başsağlığı

Orhan YILDIRIM'a BAŞSAĞLIĞI

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş'e bağlı kardeş sendikamız Eğitim-İş Genel Başkanı Sayın Orhan YILDIRIM'ın abisi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, YILDIRIM ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Başsağlığı

İZMİR DEPREMİ BAŞSAĞLIĞI

Ankara Başkentray Makinistlerinden Bülent ÖZLÜK'ün 4 yeğeni ile yeğenlerinin babaannesinin Rızabey Apartmanı enkazında cansız bedenlerine ulaşılmıştır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Hava Trafik Kontrolörlerinden Mehmet Fahri BERKER'in enkaz altında kalan kuzeni ve kuzeninin iki torununun cansız bedenlerine ulaşılmıştır. Acımız büyük olup İzmir Depreminde yaşamını yitiren tüm yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, Makinist Bülent ÖZLÜK ile Hava Trafik Kontrolörü Mehmet Fahri BERKER'e ve diğer yurtaşlarımıza başsağlığı dileriz. Allah bir daha böyle acılar göstermesin. Yaralı yurttaşlarımıza da acil şifalar dileriz.

Nerdeyiz?

Bültenimize Abone Ol

Sosyal Medyamız

İletişim