Elazığ - Malatya geçmiş olsun ziyaretlerimiz

ELAZIĞ ve MALATYA'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

3 ve 5 Şubat 2020 tarihleri arasında, ULAŞIM-İŞ Sendikası Genel Başkanı Cihad KORAY, beraberinde ENKAMUDER Genel Başkanı ve aynı zamanda da üyemiz Bülent KAPU ile birlikte Malatya ve Elazığ’da Ulaştırma Hizmet kolunda bulunan işyerlerini ziyaret edip geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerinde bulundular.

Deprem nedeniyle yaşamakta oldukları zor günlere karşın, bizleri dostça ve içtenlikle karşılamaları bizleri çok duygulandırdı. Anadolu insanının feraseti ve konukseverliğini kez daha gösterdiler. Allah bir daha böyle günleri yaşatmasın diyoruz. Yeğenlerini kaybeden TÜRK ULAŞIM Sendikası Elâzığ şube başkanı Resul KORKMAZ Bey başta olmak üzere evleri ağır hasar gören Sait SUSAM, Habit SUSAM, ENKAMUDER Genel Başkan Yardımcısı Mesut GÜZEL, Turgut KÜÇÜKDAĞ ‘a ve tüm bölge halkına tekrar geçmiş olsun diyor, yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Bizlere ev sahipliği yapan Malatya ENKAMUDER Şube yönetim kuruluna, ziyaret süresince yanımızdan ayrılmayan Şahin ÖZLÜ ’ye, kibarlığı ile bizleri makamında ağırlayan TÜRK ULAŞIM SEN Malatya Şube başkanı sevgili arkadaşım Önder AKGÜL ve Orhan Gül’e, DEMİRYOL-İŞ Sendikası Malatya Şube Başkanı Hikmet Kazgan’a ve yönetim kuruluna ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 

Nerdeyiz?

Bültenimize Abone Ol

Sosyal Medyamız

İletişim