TÜVASAŞ'tan emekli olan üyemiz Mücella İLHAN'ın emekli töreni

EMEKLİ TÖRENİ

TÜVASAŞ Planlama Dairesinde çalışan sendikamızın ilk üyelerinden Mücella İHLAN hanımın emekli yemeğinde bir araya geldik. Her zaman haklının ve doğrunun yanında olmuş, geçici unvanlar için ilkelerinden taviz vermemiş Iyi bir dostu yeni yaşamına uğurladık.

Kendisine sağlıklı neşeli huzurlu bir yaşam diliyoruz.

Bu anlamlı gününde sendikamızın en genç üyesi olan kardeşimiz sendikamızın plaketini taktim etti.

 

ULAŞIM-İŞ SENDİKASI

Elazığ - Malatya geçmiş olsun ziyaretlerimiz

ELAZIĞ ve MALATYA'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

3 ve 5 Şubat 2020 tarihleri arasında, ULAŞIM-İŞ Sendikası Genel Başkanı Cihad KORAY, beraberinde ENKAMUDER Genel Başkanı ve aynı zamanda da üyemiz Bülent KAPU ile birlikte Malatya ve Elazığ’da Ulaştırma Hizmet kolunda bulunan işyerlerini ziyaret edip geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerinde bulundular.

Deprem nedeniyle yaşamakta oldukları zor günlere karşın, bizleri dostça ve içtenlikle karşılamaları bizleri çok duygulandırdı. Anadolu insanının feraseti ve konukseverliğini kez daha gösterdiler. Allah bir daha böyle günleri yaşatmasın diyoruz. Yeğenlerini kaybeden TÜRK ULAŞIM Sendikası Elâzığ şube başkanı Resul KORKMAZ Bey başta olmak üzere evleri ağır hasar gören Sait SUSAM, Habit SUSAM, ENKAMUDER Genel Başkan Yardımcısı Mesut GÜZEL, Turgut KÜÇÜKDAĞ ‘a ve tüm bölge halkına tekrar geçmiş olsun diyor, yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Bizlere ev sahipliği yapan Malatya ENKAMUDER Şube yönetim kuruluna, ziyaret süresince yanımızdan ayrılmayan Şahin ÖZLÜ ’ye, kibarlığı ile bizleri makamında ağırlayan TÜRK ULAŞIM SEN Malatya Şube başkanı sevgili arkadaşım Önder AKGÜL ve Orhan Gül’e, DEMİRYOL-İŞ Sendikası Malatya Şube Başkanı Hikmet Kazgan’a ve yönetim kuruluna ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 

Antalya DHMİ'den Mehmet Tuğrul ve Mehmet Keskin arkadaşlarımıza emeklilik yemeği

 ANTALYA DHMİ'DEN EMEKLİ OLAN ARKADAŞLARIMIZA PLAKET SUNUMU

Genel başkanımız sayın Cihad KORAY, MYK üyemiz sayın ÖmerÖZER, İl Temsilcimiz sayın Yusuf BALIK ve diğer sendikamız üyelerinin katılımıyla, 2 Ocak 2020 günü emekli olan Antalya DHMİ çalışanlarından sayın Mehmet TUĞRUL ve Mehmet KESKİN arkadaşlarımıza plaket sunumu gerçekleştirilmiştir. 

Emekli olan üyelerimiz sayın Mehmet TUĞRUL ve Mehmet KESKİN arkadaşlarımıza emekli yaşamlarında, sağlık, huzur ve mutluluklar dileriz.

 

4. Olağan Genel Kurul Sonuçları

4. OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇLARI

6 Nisan 2019 Cumartesi günü yapılan, birlik beraberlik ve dayanışma ruhu içerisinde başarıyla gerçekleştirdiğimiz 4. Olağan Genel Kurulumuz sonucunda kurullarımız aşağıdaki gibi oluşturulmuş olup; emekli olmaları nedeniyle emek, vatan ve cumhuriyet nöbetini bizlere teslim eden, sendikamızın ve aynı zamanda da konfederasyonumuzun bu günlere gelmesinde olağan üstü katkıları olan kurucu başkanımız sayın Adem Çalışkan başta olmak üzere diğer tüm emeği geçen arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.

GENEL BAŞKAN: Cihad Koray

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

Cevat Kerim Kalpakoğlu
Veli Karaman
Muammer Kutlusan
Levent Cin
Aslıhan İhtiyar
Ömer Özer

GENEL MERKEZ DENETİM KURULU

Saim Özdemir
Suavi Karagöz
Sultan Şahin

GENEL MERKEZ DİSİPLİN KURULU

Basri Yıldırım
Hüseyin Doğan
Fevzi Öztürk

KONFEDERASYON DELEGESİ

Cihad Koray
Yusuf Balık
Veli Karaman
Cevat Kerim Kalpakoğlu
Levent Cin
Muammer Kutlusan
Ömer Özer
Erol Çetin
Mustafa Kemal Şanlı
Sultan Şahin

Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısını Eskişehir'de Gerçekleştirdik

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI ESKİŞEHİR'DE GERÇEKLEŞTİRDİK

Sendikamızın genel merkez dönemsel Yönetim Kurulu toplantısını bu kez aydınlık yüzlü insanların çağdaş kenti Eskişehir'de yaptık. Her zaman olduğu gibi ilgi ve desteklerinden dolayı, Eğitim-İş Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi sayın Ebru Sungar'a, Eskişehir Eğitim-İş Şubesine ve Şube Başkanı sayın Hüseyin Yurtman ile Yönetim Kurulu üyesi sayın Eren Yavaş arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Daha sonra da sendikamızın bu günlere gelmesinde büyük emekleri ve çabaları olan kurucu başkanımız sayın Adem Çalışkan'a, sendikamız Genel Başkanı sayın Cihad Koray tarafından teşekkür plaketi takdim edilmiştir.

 
 
 

 

 

8 Ağustos Depremi

8 AĞUSTOS DEPREMİ

Bugün İzmir ve Denizli'de meydana gelen depremlerde Bozkurt (Denizli) İlçe Belediye binasında ve bazı köy evlerinde çatlaklar olduğu, Çardak Havalimanında Apronun çöktüğü, herhangi bir can kaybının ve yaralanmanın olmadığı bilgileri basın yoluyla elde edilmiştir. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, yetkililerin açıklamalarına uymalarını öneririz. Hepimize geçmiş olsun.

 

Gökhan ÖZKAN aramıza katılmıştır

ULAŞIM-İŞ SENDİKASI BÜYÜYOR

Ulaşım-İş Sendikası büyüyor. Eskişehir Demiryolu Eğitim ve Sınav Merkezi'nde çalışan Gökhan Özkan arkadaşımız aramıza katılarak gücümüze güç katmıştır.

 

Görev Paylaşımı

GÖREV PAYLAŞIMI

19 Nisan 2019 tarihinde yapılan Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı sonucunda, Genel Merkez Yönetim Kurulu görev paylaşımı yapılmıştır.

Genel Başkan: Cihad Koray
Genel Sekreter: Veli Karaman
Genel Mali Sekreter: Aslıhan İhtiyar
Genel Basın Yayın Sekreteri: Muammer Kutlusan
Genel Örgütlenme Sekreteri: Cevat Kerim Kalpakoğlu
Genel Hukuk ve Mevzuat Sekreteri: Ömer Özer
Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri: Levent Cin

Nerdeyiz?

Bültenimize Abone Ol

Sosyal Medyamız

İletişim